Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Syndicate Co-Op Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Starbreeze AB
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12 styczeń 2012, 10:01
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Brak

Opis dodatku - Syndicate Co-Op Trailer

­

Syndicate stanowi odważną próbę wskrzeszenia znanej marki, za której powstanie odpowiada Peter Molyneux. Tym razem, mamy do czynienia z dynamiczną grą akcji, której akcja przenosi nas do roku 2069. Jest okres walk, toczonych pomiędzy potężnymi organiza­cjami, których celem jest oczywiście władza.

Milos Kilo a więc główny bohater gry jest członkiem jednej z nich. W świecie, którego jest częścią, nie istnieje jasny podział na dobro i zło. Dylematy moralne, są więc czymś normalnym. Walka nie mogłaby się obyć bez odpow­iedniej broni, której w Syndicate mamy pod dostatkiem. Uzbrojenie jest niezwykle futurystyczne a dodatkowo mamy do dyspozycji różnego rodzaju gadżety, które z pewnością znajdą mnóstwo zastosowań w wielu starciach.

Niewątpliwie jednym z ciekawszym elementów Syndicate, może się okazać tryb kooperacji, w którym  towarzyszy nam trzech kompanów. To jak się prezentuje, pokazuje poniższy trailer.­


Podobne

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy preferują tryb rozgrywki multiplayer. Łatka dodaje dwie nowe mapy do gry co-op: UN Headquaters oraz Nuclear Plant.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Syndicate Co-Op Trailer