Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SWAT 4: Syndykat - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Irrational Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 marzec 2010, 12:22
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - SWAT 4: Syndykat - trailer

­SWAT 4: Syndykat trailer przedstawia jedną ze scen z walki z syndykatem, jakie czekają nas w dodatku do SWAT 4. Jak widzimy na filmie SWAT 4: Syndykat trailer, nawet w wyjątkowo precyzyjnie przygotowanych akcjach zdarzają się niespodzianki i trudne decyzje, wymagające szybkiego działania i oddania niejednego strzału – zwłaszcza ze względu na podrasowaną sztuczną inteligencję przeciwników, którzy są tu jeszcze bardziej niebezpieczni niż dotychczas.

Podobne

 • SWAT 4: Syndykat - patch

  Ściągnij SWAT 4: Syndykat patch, aby zaktualizować grę. Przeznaczony do SWAT 4: Syndykat patch rozszerza dodatek o pakiet SDK pozwalający tworzyć własne “mody”.

 • SWAT 4: Syndykat - gameplay

  Film SWAT 4: Syndykat gameplay pokazuje nam dodatek do SWAT 4 od pierwszyc kroków aż po sceny walki w samym środku przygotowanej przez SWAT akcji.

 • SWAT 4: Syndykat - kody

  Aby zastosować w SWAT 4: Syndykat kody, wejdź do katalogu z grą, następnie do podkatalogu ContentExpansion\System i edytuj w nim plik Swat4X.ini, zamieniając EnableDevTools=False na EnableDevTools=True.

 • SWAT 4 - trailer

  SWAT 4 trailer przedstawia serię najciekawszych momentów z akcji, jakie czekają nas w czwartej części serii.

 • SWAT 4 - kody

  Aby w SWAT 4 kody mogły działać poprawnie, musisz najpierw edytować plik swat.ini w katalogu gry. Zmień w nim zapis “EnableDevTools=False” na “EnableDevTools=True”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: SWAT 4: Syndykat - trailer