Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supreme Commander: Forged Alliance - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Gas Powered Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 luty 2010, 11:40
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Supreme Commander: Forged Alliance - trailer

­Trailer Supreme Commander: Forged Alliance to trwający koło 4 minut filmik zapowiadający dodatek do świetnego rts-a. Zobaczysz tu przybycie nowej frakcji – Seraphim, która jest wrogiem dla wszystkich pozostałych. Ten trailer Supreme Commander: Forged Alliance ukaże Ci również toczącą się na ulicach metropolii przyszłości wojną z obcymi. Niestety, dodatek ten nie jest samodzielnym rozszerzeniem i musisz mieć podstawową wersję gry, aby z niego korzystać. W związku z tym nie ma także wersji demo Supreme Commander: Forged Alliance, ale jeśli lubisz podstawkę, to możesz spokojnie nabyć ten tytuł – z pewnością nie zawiedziesz się na nim.

Podobne

 • Supreme Commander: Forged Alliance - patch

  Patch Supreme Commander: Forged Alliance to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tego rozszerzenia do świetnej strategii czasu rzeczywistego. Jeśli jesteś jednym z nich, musisz ją mieć. Dlaczego?

 • Supreme Commander: Forged Alliance - gameplay

  Gameplay Supreme Commander: Forged Alliance to długi, trwający ponad dziesięć minut materiał wideo, który pokazuje Ci, jak prezentuje isę dodatek do pełnej wersji tej gry. Zobaczysz tu praktycznie każdy aspekt wojny między wielkimi frakcjami – od budowania, po bitwy.

 • Supreme Commander

  Kody Supreme Commander przeznaczone są dla każdego posiadacza tej gry na PC. Supreme Commander cheats to pomoc dla każdego, kto chce dominować na wrogami.

 • Supreme Commander - trailer

  Trailer Supreme Commander to krótki, trwający niecałą minutę filmik, pokazujący Ci, jak prezentuje się świetna strategia czasu rzeczywistego osadzona w odległej przyszłości.

 • Supreme Commander - patch

  Patch Supreme Commander to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Supreme Commander: Forged Alliance - trailer