Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supreme Commander 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Gas Powered Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 styczeń 2010, 11:05
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Opis dodatku - Supreme Commander 2 - trailer

­Supreme Commander 2 to sequel bardzo dobrej gry strategicznej z 2007 roku, w którym znowu będziemy mieli okazję wcielić się w jedną z trzech dostępnych w grze frakcji, a mianowicie Federacji Zjednoczonych Ziemian, Zakonu Iluminatów, oraz Cyberian, którzy przez około ćwierć wieku potrafili żyć we względnym pokoju, by znów wkroczyć na wojenną ścieżkę. Warto już teraz obejrzeć trailer z Supreme Commander 2, która zdradza więcej szczegółów o fabule gry, a który został zaprezentowany podczas targów E3. Supreme Commander 2 trailer za free możecie obejrzeć poniżej.

Podobne

 • Supreme Commander

  Kody Supreme Commander przeznaczone są dla każdego posiadacza tej gry na PC. Supreme Commander cheats to pomoc dla każdego, kto chce dominować na wrogami.

 • Supreme Commander - trailer

  Trailer Supreme Commander to krótki, trwający niecałą minutę filmik, pokazujący Ci, jak prezentuje się świetna strategia czasu rzeczywistego osadzona w odległej przyszłości.

 • Supreme Commander - patch

  Patch Supreme Commander to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry.

 • Supreme Commander: Forged Alliance - trailer

  Trailer Supreme Commander: Forged Alliance to trwający koło 4 minut filmik zapowiadający dodatek do świetnego rts-a. Zobaczysz tu przybycie nowej frakcji – Seraphim, która jest wrogiem dla wszystkich pozostałych.

 • Supreme Commander - gameplay

  Gameplay Supreme Commander to krótki, trwający niecałą minutę filmik, pokazujący Ci, jak prezentuje się rozgrywka podczas zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Supreme Commander 2 - trailer