Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Super Street Fighter IV - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Capcom
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15 styczeń 2010, 14:10
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation
Liczba pobrań: 18

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Super Street Fighter IV - trailer

Trailer Super Street Fighter to zwiastun filmowy nadchodzącego samodzielnego dodatku do popularnej bijatyki. Jest to dość krótki materiał wideo, który nie prezentuje Ci zbyt wiele, jednak świetnie nadaje się do poczucia klimatu całej produkcji. Trailer Super Street Fighter IV jest tylko zabawką dla największych fanów tej serii bijatyk – nieco więcej pokazuje gameplay gry, który dostępny jest na osobnej stronie naszego portalu. Mamy także informacje o tym dodatku – zajrzyj tam, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej produkcji. Niestety, nie znam póki co dokładnej daty premiery tej pozycji, jednak ma ona wyjść na pewno w 2010 roku.

Podobne

 • Super Street Fighter IV - gameplay

  Gameplay Super Street Fighter 4 to trwający ponad 3 minuty filmik z gry, który ukazuje Ci jak wygląda rozgrywka na przykładzie walki Jurija z T. Hawkiem.

 • FIFA Street 3

  Gameplay FIFA Street 3 ukazuje Ci, jak wygląda ta świetna gra w praktyce!

 • FIFA Street 2

  Kody do Fifa Street 2 pozwolą Ci na odblokowanie wszystkich lokacji.

 • FIFA Street 2

  Gameplay Fifa Street 2 pokazuje Ci rozgrywkę w praktcye.

 • Little Fighter 2 - gameplay

  Little Fighter 2 to klasyczna dwuwymiarowa bijatyka, przypominająca w pewnym sensie serię Mugen. Najważniejszym jej atutem jest grywalność, która sprawia, że pomimo prostej grafiki i dźwięku tytuł ten zyskał uznanie graczy na całym świecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Super Street Fighter IV - trailer