Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Strategic Command WWII Global Conflict - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Fury Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 luty 2010, 12:10
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Strategic Command WWII Global Conflict - trailer

­Strategic Command WWII Global Conflict trailer pokazuje znany fanom serii widok na dwuwymiarowe plansze, na których toczą się najważniejsze bitwy II Wojny Światowej. Jak pokazuje Strategic Command WWII Global Conflict trailer, przed graczem staje ważne zadanie kierowania podległymi mu oddziałami, uwzględniające wiele zaawansowanych czynników.

Podobne

 • Strategic Command: Pacific Theater

  Oto oficjalny trailer gry strategicznej Strategic Command: Pacific Theater. Strategic Command to seria gier strategicznych ciesząca się uznaniem wśród miłośników tego typu rozgrywki. W tej odsłonie przenosimy się w rejony Pacyfiku i walczymy na morzach przeciwko podbijającej rejon Japonii.

 • Strategic Command 2: Blitzkrieg patch v1.09

  Najnowszy patch (wersja 1.09) do gry strategicznej Strategic Command 2: Bliztkrieg poza naprawieniem wykrytych błędów dodaje jedną, bardzo rozbudowaną kampanię do rozgrywki.

 • Trailer do World in Conflict: Soviet Assault

  Obejrzyj trailer World in Conflict: Soviet Assault na POBIERZ.PL. Zobacz jak efektownie wygląda rozgrywka w grze World in Conflict: Soviet Assault .

 • Global Agenda - trailer

  Jeśli uważasz, że krótki opis gry to za mało, to musisz obejrzeć bardzo dobry Global Agenda trailer, który zdradza wiele szczegółów odnośnie gry, takich jak np. - na czym ma polegać rozgrywka, jakie postacie w niej znajdziemy, czy choćby jak sama gra wygląda.

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Strategic Command WWII Global Conflict - trailer