Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Storm over the Pacific - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Wasteland Interactive
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 23 lipiec 2010, 14:08
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Storm over the Pacific - trailer

Trailer gry Storm over Pacific to trwający ponad 1,5 minuty materiał wideo, który pokazuje każdemu, czego spodziewać się po tej produkcji polskiego studia Wastelands Interactive. Nie zobaczymy tu pełnej gry, ale intro wprowadzające w czasy II wojny światowej na Pacyfiku. Jeśli natomiast kogoś ciekawi sama rozgrywka, to mamy na sąsiedniej stronie wideo ukazujące gameplay gry. Pokazuje ono jak przebiega zabawa w praktyce. Trzeba przyznać, że miłośnicy strategii na pewno nie będą rozczarowani tą produkcją. Mamy na naszych stronach wersję demo gry, która pozwala przetestować ją przed zakupem. Jest ona oczywiście do pobrania za darmo­

Podobne

 • Storm over the Pacific - gameplay

  Gameplay Storm over the Pacific to trwający ponad 1:30 materiał wideo, ukazujący rozgrywkę. Można tu zobaczyć takie elementy jak zoomowanie planszy, przesuwanie jednostek, a także oczywiście zapoznać się z oprawą audiowizualną produkcji.

 • MotorStorm: Pacific Rift - trailer

  Film Motorstorm: Pacific Rift trailer prezentuje dynamiczne wyścigi rajdowe na PS3, w których przyjdzie nam walczyć z innymi rajdowcami na piaszczystym i błotnistym terenie górskim oraz na plażach wyspy położonej na Pacyfiku.

 • MotorStorm: Pacific Rift - gameplay

  Film Motorstorm: Pacific Rift gameplay pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, pełne błota, kurzu i widowiskowych kraks.

 • Strategic Command: Pacific Theater

  Oto oficjalny trailer gry strategicznej Strategic Command: Pacific Theater. Strategic Command to seria gier strategicznych ciesząca się uznaniem wśród miłośników tego typu rozgrywki. W tej odsłonie przenosimy się w rejony Pacyfiku i walczymy na morzach przeciwko podbijającej rejon Japonii.

 • Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific Patch 1.3

  Łatka do gry Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific aktualizująca grę do wersji 1.3 i wprowadzająca wiele zmian i poprawek w grze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Storm over the Pacific - trailer