Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Starcraft 2 Wings of Liberty Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 03 lipiec 2009, 14:08
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 23

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Starcraft 2 Wings of Liberty Trailer

­­­Starcraft 2 Wings of Liberty to pierwsza część trylogii Starcraft II, której premiera planowana jest na koniec 2009 roku. W grze gracz może kierować poczynaniami tylko jednej rasy Terran, gdyż pozostałe będą dostępne w kolejnych częściach trylogii. Gra ma prezentować się rewelacyjnie, nie tracąc przy tym nic ze swojej świetnej grywalności. Firma Blizzard to gwarancja, że gra będzie dopracowana do granic możliwości i na pewno odniesie sukces jak inne dzieła tej firmy – Diablo czy Warcraft. Miejmy nadzieję, że download demo Starcraft 2 będzie dostępny wkrótce i gracze będą mieli okazję sprawdzić grę przed zakupem. Jak na razie gracze muszą zaspokoić się filmikami z gry. Warto więc oglądnąć trailer Starcraft 2 dostępny w naszym serwisie i przekonać się na własnej skórze jak będzie wyglądała jedna z najbardziej oczekiwanych gier w historii.

­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Starcraft 2 Wings of Liberty Trailer