Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Wars: The Old Republic - trailer E3

Kategoria: Trailery
Producent: BioWare
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 04 sierpień 2010, 15:26
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Star Wars: The Old Republic - trailer E3

Trailer Star Wars Old Republic to długi, trwający niemal sześć minut materiał wideo, prezentujący sieciową grę osadzoną w uniwersum wykreowanym przez George’a Lucasa. Mamy tu okazję zobaczyć jedną z wielu bitew, gdzie walczą ze sobą rebelianci i wojska Imperium. Po obu stronach są też przedstawiciele Mocy – zarówno tej jasnej, jak i mrocznej strony. Trailer Star Wars Old Republic to świetny materiał wideo, który jednak nie pokazuje samej rozgrywki, ale ogląda się go świetnie. Polecamy obejrzeć nie tylko miłośnikom Gwiezdnych Wojen. A o samej grze piszemy na sąsiedniej stronie naszego portalu.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Star Wars: The Old Republic - trailer E3