Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Star Trek: D.A.C.

Kategoria: Trailery
Producent: Naked Sky Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 sierpień 2009, 14:51
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Trailer do Star Trek: D.A.C.

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r1WAyIOMgVQ&hl=pl&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/r1WAyIOMgVQ&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

Trailer Star Trek: D.A.C. prezentuje gameplay z gry bazowanej na ostatniej kinowej odsłonie kultowego serial science-fiction. Tytuł ten jest grą zręcznościową, gdzie otrzymujesz do wyboru kilkanaście pojazdów Federacji. Walczysz nimi w przestrzeni kosmicznej przeciw statkom kosmicznym Romulan, a także musisz unikać niebezpieczeństw związanych z rozbiciem się o asteroidy i inne ciała niebieskie. Trailer Star Trek: D.A.C. pokazuje Ci mechanikę gry i jej oprawę audiowizualną. Tytuł ten to zręcznościówka, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi serialu. Niestety, wydawca nie zdecydował się na udostępnienie wersji demo tego tytuły, aby przetestować grę przed zakupem. Dlatego też gameplay pomoże Ci w podjęciu decyzji o ewentualnym nabyciu Star Trek D.A.C. 

Podobne

 • Star Trek Online - trailer

  Star Trek Online - trailer

 • Fist of the North Star - trailer

  Trailer Fist of the North Star to króciutki filmik, będący zapowiedzią wydawanego w 2010 roku przez Koei tytułu.

 • Star Wars: The Old Republic - trailer

  Trailer Star Wars: The Old Republic to pierwszy materiał filmowy dotyczący nadchodzącej gry mmorpg osadzonej w popularnym wśród graczy (I nie tylko) uniwersum gwiezdnych Wojen.

 • Star Wars Galaxies: An Empire Divided - trailer

  Trailer Star Wars Galaxies: An Empire Divided to trwający niecałe półtorej minuty materiał wideo, który daje Ci przedsmak zabawy w uniwersum znanym ze słynnej filmowej trylogii.

 • Star Ocean: The Last Hope - trailer

  Trailer Star Ocean: The Last Hope to filmik, który wprowadza Cię w rzeczywistość świata gry. Masz okazję zobaczyć to zagładę Ziemi, a także poznać kalendarium istotnych dla ludzkości wydarzeń – od nawiązania kontaktu z obcymi cywilizacjami po eksperymenty z podróżami nadprzestrzennymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Star Trek: D.A.C.