Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Ocean: The Last Hope - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Tri-Ace
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 styczeń 2010, 14:35
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Star Ocean: The Last Hope - trailer

­Trailer Star Ocean: The Last Hope to filmik, który wprowadza Cię w rzeczywistość świata gry. Masz okazję zobaczyć to zagładę Ziemi, a także poznać kalendarium istotnych dla ludzkości wydarzeń – od nawiązania kontaktu z obcymi cywilizacjami po eksperymenty z podróżami nadprzestrzennymi. Trailer Star Ocean: The Last Hope trwa dwie i pół minuty i jest doskonałym wprowadzeniem do rozgrywki. A jak prezentuje się ona w praktyce, ukaże Ci to gameplay z gry, który znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Jeśli więc zaciekawił Cię trailer, obejrzyj i gameplay.

Podobne

 • Star Ocean: The Last Hope - gameplay

  Gameplay Star Ocean: The Last Hope to trwający niecałe cztery minuty filmik, który ukazuje Ci jak wygląda rozgrywka w praktyce.

 • Fist of the North Star - trailer

  Trailer Fist of the North Star to króciutki filmik, będący zapowiedzią wydawanego w 2010 roku przez Koei tytułu.

 • Star Wars: The Old Republic - trailer

  Trailer Star Wars: The Old Republic to pierwszy materiał filmowy dotyczący nadchodzącej gry mmorpg osadzonej w popularnym wśród graczy (I nie tylko) uniwersum gwiezdnych Wojen.

 • Star Wars Galaxies: An Empire Divided - trailer

  Trailer Star Wars Galaxies: An Empire Divided to trwający niecałe półtorej minuty materiał wideo, który daje Ci przedsmak zabawy w uniwersum znanym ze słynnej filmowej trylogii.

 • Star Wars: The Force Unleashed II - trailer

  Trailer gry Star Wars: The Force Unleashed II to trwający niemal 4 i pół minuty materiał wideo, wprowadzający do najnowszej produkcji osadzonej w wykreowanym przez George’a Lucasa uniwersum.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Star Ocean: The Last Hope - trailer