Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spider-Man: Shattered Dimensions - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Activision Blizzard
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 kwiecień 2010, 13:03
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Spider-Man: Shattered Dimensions - trailer

­Trailer Spider-Man: Shattered Dimensions to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, będący zapowiedzią najnowszej odsłony przygód Człowieka-Pająka. Zobaczysz tu dwa z czterech wymiarów, do jakich uda się nasz bohater. Trailer Spider-Man: Shattered Dimensions pozwoli Ci na zapoznanie się z ich oprawą graficzną oraz wykonaniem animacji. Jeśli interesuje Cię więcej informacji na temat tej produkcji, na osobnej stronie naszego portalu znajdziesz jej szerszy opis. Zajrzyj tam, by dowiedzieć się dlaczego Spider-Man musi odwiedzić cztery wymiary. Tytuł ten będzie dostępny jeszcze w tym roku – niestety, tylko na konsole.

Podobne

 • Spider-Man 3: The Game - gameplay

  Gameplay Spider-Man 3 trwający ponad sześć minut filmik, który ukazuje Ci tą dynamiczną grę w akcji.

 • Spider-Man: Web of Shadowsb - gameplay

  Gameplay Spider-Man: Web of Shadows to długi, dziewięciomi-nutowy filmik, który pokazuje Ci ten tytuł w akcji.

 • Mega Man 9 - trailer

  Obejrzyj trailer z Mega Man 9 i przekonaj się, że to nie rewelacyjna grafika, czy dźwięk są najważniejsze w grach. Jeśli chcesz zagrać w coś co ma „duszę” to download Mega Man 9 jest właśnie dla Ciebie. Mega Man 9 trailer prezentuje wszystko to co jest kwintesencją tej serii i dlatego warto go obejrzeć.

 • Silent Hill: Shattered Memories - trailer

  Prezentujący najnowsze Silent Hill: Shattered Memories trailer pokazuje nam historie głównego bohatera, który odzyskuje przytomność leżąc w śniegu koło swojego samochodu i z latarką rusza na poszukiwanie zaginionej córki.

 • Iron Man II - trailer

  Trailer Iron Man 2 to trwający ponad dwie minuty filmik zaprezentowany podczas targów, który jest pierwszym materiałem wideo z nadchodzącej gry akcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Spider-Man: Shattered Dimensions - trailer