Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spellforce 2: Faith in Destiny - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Phenomic
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 marzec 2010, 14:23
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Spellforce 2: Faith in Destiny - trailer

­Trailer Spellforce 2: Faith in Destiny to krótki materiał wideo, który pozwoli Ci poczuć przedsmak wojen w świecie fantasy. Co prawda nie ukazuje on samego gameplaya, ale jest klimatyczny i pozwala Ci poczuć atmosferę towarzyszącą zmaganiom z wrogimi armiami. Trailer Spellforce 2: Faith in Destiny to pierwsza zajawka drugiego rozszerzenia do popularnej gry, będącej połączeniem rts i strategii. Na osobnej stronie naszego portalu znajduje się szerszy opis tej produkcji. Zajrzyj tam, jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej. Jak na razie nie ma polskiego wydania rozszerzenia, jednak tytuł ten jest w naszym kraju na tyle popularny, że powinno się prędzej czy później ukazać.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Spellforce 2: Faith in Destiny - trailer