Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soul Calibur IV - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Namco Bandai
Licencja: Licencja
Data dodania: 08 marzec 2010, 14:00
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 5

Opis dodatku - Soul Calibur IV - trailer

­Soul Calibur IV to kolejna część wspaniałej bijatyki na PS3, oraz Xbox, którą stworzyło studio Namco Bandai. W grze po raz kolejny mamy okazję zmierzyć się z postaciami, które znamy z poprzednich części serii, a także z zupełnie nowymi. Ciekawostką jest obecność Darth Vader i Yoda z Gwiezdnych Wojen, a także zupełnie nowego trybu rozgrywki, o którym wspominaliśmy już w opisie gry. Więcej szczegółów o grze, prezentuje również Soul Calibur IV trailer, który znajdziecie poniżej. Soul Calibur 4 trailer to oficjalny filmik z samej gry, który wprowadza graczy w klimat tej świetnej bijatyki i dlatego warto go zobaczyć.

Podobne

 • Soul Calibur IV - gameplay

  Soul Calibur IV to kolejna część wspaniałej bijatyki na PS3, oraz Xbox, którą stworzyło studio Namco Bandai. W grze po raz kolejny mamy okazję zmierzyć się z postaciami, które znamy z poprzednich części serii, a także z zupełnie nowymi.

 • Trailer do Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

  GTA IV: The Ballad of Gay Tony to drugi oficjalny dodatek do cieszącej się duża popularnością gry Grand Theft Auto IV

 • The Elder Scrolls IV: Oblivion Trailer

  Trailer prezentujący świat z jakim się spotkamy w grze The Elder Scrolls IV: Oblivion.

 • Patrician IV - trailer

  Trailer Patrician IV to trwający niecałe dwie minuty filmik, który prezentuje najnowszą odsłonę serii popularnych strategii ekonomicznych. Mamy dzięki niemu okazję przyjrzeć się oprawie audiowizualnej tego tytułu, zmiennym warunkom pogodowym oraz poczuć klimat.

 • Nieoficjalne Spolszczenie Civilization IV

  Pobierz bezpłatne spolszczSpolszczenie do gry Civilization IV - które daje Ci mozliwość gry w całkowicie spolszczonej wersji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Soul Calibur IV - trailer