Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sonic & Sega All-Stars Racing - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Sega
Licencja: Licencja
Data dodania: 08 luty 2010, 15:02
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Sonic & Sega All-Stars Racing - trailer

­Zobacz oficjalny Sonic & Sega All-Stars Racing trailer, który został wydany przez Sega, żeby zaspokoić wiernych fanów niebieskiego jeża i przygotować grunt pod premierę gry. Co prezentuje nam ten filmik? Otóż oglądając Sonic & Sega All-Stars Racing trailer, można zobaczyć co będzie główną areną zmagań, a także jakie postacie, będziemy mogli wybrać z bogatego dorobku japońskiego producenta. Twórcy zdecydowali bowiem w grze ulokować nie tylko postacie znane z uniwersum Sonica, ale i np. Crazy Taxi, Virtua Fighter, czy Shenmune.

Podobne

 • Sonic & Sega All-Stars Racing - gameplay

  Sonic & Sega All-Stars Racing to wielo-platformowa gra wyścigowa, w której mamy okazję ścigać się zasiadając w najróżniejszych kartach, (ale nie tylko), wybierając dowolną flagową postać stworzoną przez Sega, z legendarnym niebieskim jeżem – Sonic, na czele.

 • X-Motor Racing Trailer

  X-Motor Racng to gra wyścigowa, w której możemy także projektować własne pojazdy i trasy.

 • MySims Racing - kody

 • Patch do GTR 2 FIA GT Racing Game v1.1

  Patch do GTR 2 FIA GT Racing Game v1.1

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sonic & Sega All-Stars Racing - trailer