Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soldier of Fortune: Payback - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Cauldron
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 marzec 2010, 09:05
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4

Opis dodatku - Soldier of Fortune: Payback - trailer

­Trailer Soldier of Fortune: Payback to materiał wideo reklamujący ta dynamiczną grę akcji. Zobaczysz tu jakość oprawy audiowizualnej tego tytułu orz możliwości użytego silnika graficznego. Ten trailer Soldier of Fortune: Payback pokazuje, jak wygląda rozgrywka na Xbox 360. Oprócz fragmentów filmików przerywnikowych zobaczysz tu także bezpośredni gameplay. Jeśli zaś chcesz zobaczyć filmik pokazujący tylko grę w akcji, zajrzyj na sąsiednią stronę naszego portalu, gdzie mamy trwający kilka minut materiał wideo z zabawy. Niestety, Soldier of Fortune: Payback nie jest dostępny w wersji demonstarcyjnej.

Podobne

 • Soldier of Fortune: Payback - kody

  Kody do Soldier of Fortune: Payback to jeden cheat, który pomoże Ci w odblokowaniu broni snjperskiej. Niestety, inne kody do Soldier of Fortune: Payback nie istnieją.

 • Soldier of Fortune: Payback - gameplay

  Gameplay Soldier of Fortune: Payback to trwający ponad pięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci, jak prezentuje się rozgrywka w tym tytule.

 • Soldier of Fortune: Payback - patch

  Patch do Soldier of Fortune: Payback to łatka, którą powinni ściągnąc i zainstalować wszyscy posiadacze tej gry używający systemu Vista. Oczywiście download tej łatki jest całkowicie darmowy

 • Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - trailer

  Trailer Ghost Recon: Future Soldier to króciutki, trwający ledwie niecałą minutę filmik, będący pierwszym zwiastunem oczekiwanej kontynuacji serii taktycznych gier akcji.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Soldier of Fortune: Payback - trailer