Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SKATE 3 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: EA Black Box
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 luty 2010, 13:23
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - SKATE 3 - trailer

­SKATE 3 to kolejna część bardzo dobrej gry na konsole obecnej generacji, gdzie po raz kolejny możemy pośmigać na desce, wykonując przy tym najrozmaitsze triki. Tym razem areną naszych zmagań będzie Port Carverton, prawdziwy raj dla fanów deskorolki. Oglądając SKATE 3 trailer można zaobserwować, że miasto to będzie pełne miejsc, w których gracz będzie mógł zmierzyć się z rywalami. SKATE 3 trailer prezentuje również, na czym polegać ma największa zmiana w grze, w więc tryb kooperacji, ale o tym możecie przekonać się już sami. Wystarczy obejrzeć poniższy filmik.

Podobne

 • Skate 2 - trailer

  Jeśli jesteś ciekaw jak prezentuje się druga część bardzo dobrej gry deskorolkowej to Skate 2 trailer na pewno zaspokoi Twoją rządze ciekawości.

 • Skate 2 - gameplay

  Skate 2 to kontynuacja nieoczekiwanego hitu, który znacznie zagroził pozycji, dotychczasowego króla gier z deskorolką w tle, a mianowicie Tony Hawk.

 • SKATE 3 - gameplay

  Jeśli myślisz, że SKATE 3 to kolejna gra polegająca wyłącznie na zwykłej jeździe na desce i wykonywaniu całej masy trików, to jesteś w dużym błędzie.

 • Skate 2 - kody

  Jeśli chcesz odblokować w swojej grze nowe postacie, by móc nimi zagrać w rozgrywce online to Skate 2 kody są właśnie dla Ciebie. Pozwalają one także na włączenie trybu trójwymiarowego, który bez okularów niestety nie jest efektowny, a także odblokowanie nowych ubrań w stylu retro

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: SKATE 3 - trailer