Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sins of a Solar Empire: Entrenchment - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Ironclad Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 02 luty 2010, 13:42
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 18

Opis dodatku - Sins of a Solar Empire: Entrenchment - trailer

­Sins of a Solar Empire: Entrenchment trailer to oficjalny filmik z gry, który jednak nie zdradza nam zbyt wiele szczegółów odnośnie zmian w tym rozszerzeniu. Dalej naszym zadaniem jest walka o przetrwanie we wszechświecie, a wszystko zostało jedynie poddane kosmetycznym zmianom w postaci nowych broni, czy statków. Sins of a Solar Empire: Entrenchment trailer możesz za free obejrzeć poniżej.

Podobne

 • Sins of a Solar Empire: Entrenchment - gameplay

  Sins of a Solar Empire: Entrenchment gameplay to kolejny darmowy filmik, dostępny w naszym serwisie, który prezentuje możliwości pierwszego z czterech oficjalnie zapowiedzianych rozszerzeń do podstawowej wersji gry.

 • Sins of a Solar Empire - mod

  Sins of a Solar Empire mods to propozycja dla graczom, którym znudziła się już podstawowa wersja gry i potrzebują nowych wrażeń.

 • Sins of a Solar Empire - trailer

  Sins of a Solar Empire trailer to doskonałe wprowadzenie do gry, w którym otrzymujemy podstawowe informacje, o świecie, a raczej wszechświecie, w którym przyjdzie nam zmagać się o przetrwanie.

 • Sins of a Solar Empire - gameplay

  Chcesz zobaczyć jak prezentuje się jedna z ciekawszych strategii osadzonych w realiach kosmicznych? Jeśli tak, to gameplay z Sins of a Solar Empire jest właśnie dla Ciebie.

 • Sins of a Solar Empire - patch

  Patch do Sins of a Solar Empire


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sins of a Solar Empire: Entrenchment - trailer