Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Singularity - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Raven Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 13 styczeń 2010, 14:40
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Singularity - trailer

­Trailer Singularity to trwający niemal dwie minuty materiał wideo, który zapowiada dość ciekawą strzelankę. Wcielamy się tu w pilota, który trafił na zamknięty obszar dawnego eksperymentu związanego z nowym pierwiastkiem. Trailer Singularity ukazuje Ci używanie Time Device Machine, gadżetu służącego do zmian czasoprzestrzeni, która to właśnie możliwość wyróżnia Singularity od innych shooterów. Szerzej o tej grze piszemy na osobnej stronie naszego portalu, mamy także drugi materiał wideo. Gameplay Singularity znajduje się także na osobnej stronie. Jeśli zainteresował Cię ten materiał wideo, czekaj cierpliwie do lata, kiedy gra będzie miała swa premierę.

Podobne

 • Singularity - gameplay

  Gameplay Singularity to bardzo długi, trwający ponad dziesięć minut materiał widoe, który zapozna Cię z nadchodzącym shooterem.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Singularity - trailer