Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shrek Trzeci - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: 7 Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 kwiecień 2010, 14:27
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Opis dodatku - Shrek Trzeci - trailer

­Trailer gry Shrek Treci to trwający pięćdziesiąt jeden sekund filmik reklamujący produkcję, w której masz okazję do sterowania zielonym ogrem – Szrekiem. Ten materiał wideo nie pokaże Ci co prawda samej zabawy, ale da pojęcie o oprawie audiowizualnej gry oraz pokaże występujących w niej bohaterów. Trailer Shrek Trzeci to nie jedyny materiał z tej produkcji, jaki posiadamy. Prócz niego mamy jeszcze gameplay ukazujący grę oraz szerszy opis tej pozycji. Znajdziesz je na sąsiednich stronach naszego portalu wraz z wersją demo tej zabawy, którą możesz pobrać całkowicie za darmo!

Podobne

 • Shrek Trzeci - gameplay

  Gameplay gry Shrek Trzeci trwający niemal dziesięć minut materiał wideo, dzięki któremu będziesz mieć okazję do zapoznania się z tą produkcją.

 • Tomb Raider: Underworld Trailer 3

  Trzeci trailer z gry Tomb Raider: Underworld. Ukazuje nową lokację, Arktykę.

 • Football Manager 2011 Patch 11.3.0

  Patch 11.3.0. to trzeci oficjalny patch do Football Managera 2011, jednej z najbardziej znanych sportowych gier, w której wcielamy się w postać managera i w jego roli rozstrzygamy wyniki spotkać.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Shrek Trzeci - trailer