Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shogun: II Total War - Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Creative Assembly
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 13 sierpień 2010, 12:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Shogun: II Total War - Trailer

Shogun: 2 Total War to strategia osadzona w czasach feudalnej Japonii, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tamtych czasów. Niestety, na zabawę przyjdzie poczekać do lutego 2011 roku, jednak mamy już trailer Shogun: 2 Total War, który wprowadza doskonale w klimat zabawy. Pozwala on zarazem przekonać się o świetnie wykonanej oprawie graficznej tej produkcji, jednak nie jest tu pokazana sama rozgrywka. Mimo to poniższy materiał wideo ogląda się świetnie, a jeśli ktoś lubi strategię, z pewnością po obejrzeniu filmiku będzie czekał na Shogun: 2 Total War z niecierpliwością.­

Podobne

 • Shogun: 2 Total War - trailer

  Trailer do Shogun: 2 Total War to trwający ponad minutę materiał wideo, który jest pierwszym zwiastunem gry. Niestety, nie pokazuje on samej rozgrywki, a jedynie wprowadza w klimat XVI-wiecznej Japonii.

 • Rise of the Samurai debut trailer

  Shogun 2: Total War – Rise of the Samurai pokazuje jakimi frakcjami będzie nam dane zagrać w najnowszym DLC do Shogun 2 oraz ujawnia specjalne jednostki, jakie pojawią się w grze

 • Medieval II: Total War Patch 1.0 - 1.1 PL

  Patch uaktualnia grę Medieval II: Total War z wersji 1.0 do 1.1 i jest przeznaczony do polskojęzycznej wersji gry.

 • Trailer do Empire: Total War – The Warpath

  Empire: Total War – The Warpath to tworzona przez Creative Assembly gra strategiczna, będąca oficjalnym dodatkiem do Empire: Total War, który został wydany jakiś czas temu.

 • Medieval II: Total War Patch 1.2 PL

  Patch do gry Medieval II: Total War uaktualniający ją do wersji 1.2. Plik przeznaczony jest do polskiej wersji gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Shogun: II Total War - Trailer