Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shogun: 2 Total War - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Creative Assembly
Licencja: Licencja
Data dodania: 21 czerwiec 2010, 15:10
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Shogun: 2 Total War - trailer

Trailer do Shogun: 2 Total War to trwający ponad minutę materiał wideo, który jest pierwszym zwiastunem gry.  Niestety, nie pokazuje on samej rozgrywki, a jedynie wprowadza w klimat XVI-wiecznej Japonii. Jak na razie nie ma w ogóle żadnych innych materiałów z gry. Jej szerszy opis znajdziesz na osobnej stronie naszego portalu.  Trailer do Shogun: 2 Total War jest jego uzupełnieniem, wiec jeśli jeszcze nie czytałeś, zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej na temat gry. Z pewnością jest to pozycja godna polecenia dla każdego miłośnika strategii czasu rzeczywistego.
­

Podobne

 • Shogun: II Total War - Trailer

  Trailer Shogun: 2 Total War to filmik wprowadzający w klimat bitew w feudalnej Japonii – polecamy każdemu miłośnikowi strategii

 • Rise of the Samurai debut trailer

  Shogun 2: Total War – Rise of the Samurai pokazuje jakimi frakcjami będzie nam dane zagrać w najnowszym DLC do Shogun 2 oraz ujawnia specjalne jednostki, jakie pojawią się w grze

 • Trailer do Empire: Total War – The Warpath

  Empire: Total War – The Warpath to tworzona przez Creative Assembly gra strategiczna, będąca oficjalnym dodatkiem do Empire: Total War, który został wydany jakiś czas temu.

 • Napoleon: Total War - Trailer

  Trailer Napoleon: Total War ukazuje Ci nadchodzącą strategię

 • Shogun: 2 Total War - gameplay

  Pierwszy przedpremierowy filmik do gry. Pomimo, że gra pojawi się dopiero w 2011 roku, już teraz możemy nacieszyć oczy fragmentami bitwy pomiędzy dwoma klanami: Chosokabe i Tekada.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Shogun: 2 Total War - trailer