Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

Kategoria: Trailery
Producent: Frogwares
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 wrzesień 2009, 08:39
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Trailer do Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

Sherlock Holmes vs. Jack The Ripper to świetna gra przygodowa, opowiadająca historię tytułowego detektywa, przemierzającego XIX wieczny Londyn w poszukiwaniu krwawego mordercy Kuby Rozpruwacza. Gra polega na rozwiązywaniu zagadek, łączeniu faktów i przemierzaniu kolejnych miejsc zbrodni prowadzących do celu. Gra oprócz wersji na komputery osobiste ukazała się także na Xbox 360.

Wiele o grze może powiedzieć trailer do Sherlock Holmes Kontra Kuba Rozpruwacz, który prezentuje dość długi gameplay z gry, prezentujący zarówno grafikę, jak i model gry. Widać na nim na czym będzie polegać rozgrywka, oraz jak rozwiązano sprawę sterowania. Sherlock Holmes trailer można obejrzeć poniżej do czego zachęcamy.­
­

Podobne

 • Poradnik do Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

  Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz to już piąta część serii gier opowiadających losy najpopularniejszego detektywa na świecie, który tym razem będzie musiał zmierzyć się z najgroźniejszym mordercą Kubą Rozpruwaczem.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz