Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shattered Horizon - Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Futuremark Games Studio
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 październik 2009, 21:09
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Shattered Horizon - Trailer

­Trailer gry Shattered Horizon ukazuje Ci nadchodzący tytuł, który pozwoli Ci na toczenie walk w przestrzeni kosmicznej. Dzięki temu filmikowi zobaczysz wspaniałą, foto-realistyczną oprawę audiowizualną tej produkcji oraz doskonale wykonana animacje.

Oprawa audiowizualna gry stoi na najwyższym poziomie, więc miło będzie toczyć walkę w takich warunkach. Trailer Shattered Horizon ukazuje Ci również używania jet-packów, dzięki którym możesz poruszać się w orbitalnej przestrzeni. Jeśli zaciekawi Cię ten filmik, na osobnej stronie mamy dość duży opis tej gry, gdzie znajdziesz wiele informacji na jej temat. Jest tam również galeria gry, z której możesz pobrać każdy obrazek ­za darmo.­

Podobne

 • Lost Horizon - trailer

  Trailer gry Lost Horizon mającej się ukazać w kwietniu 2010 r. przedstawia przygody Fentona Paddocka, byłego brytyjskiego żołnierza trudniącego się obecnie przemytem.

 • Silent Hill: Shattered Memories - trailer

  Prezentujący najnowsze Silent Hill: Shattered Memories trailer pokazuje nam historie głównego bohatera, który odzyskuje przytomność leżąc w śniegu koło swojego samochodu i z latarką rusza na poszukiwanie zaginionej córki.

 • Spider-Man: Shattered Dimensions - trailer

  Trailer Spider-Man: Shattered Dimensions to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, będący zapowiedzią najnowszej odsłony przygód Człowieka-Pająka. Zobaczysz tu dwa z czterech wymiarów, do jakich uda się nasz bohater.

 • Silent Hill: Shattered Memories - gameplay

  W Silent Hill: Shattered Memories gameplay ma łączyć elementy przygodówki i gry akcji, podobnie jak w poprzednich częściach serii.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Shattered Horizon - Trailer