Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Section 8

Kategoria: Trailery
Producent: TimeGate Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 sierpień 2009, 10:42
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 4

Opis dodatku - Trailer do Section 8

­

Section 8 to gra komputerowa z widokiem FPP, której premiera planowana jest na wrzesień tego roku. Ma to być taktyczny shooter, przypominający trochę mieszankę takich tytułów jak Halo, Doom czy Unreal. Akcja gry przenosi nas do przyszłości, gdzie jako członek elitarnego oddziału Section 8 przyjdzie graczom toczyć walkę o zwycięstwo. Planowane jest wydanie gry na konsole nowej generacji PS3, Xbox 360, a także na komputery osobiste.

­

W oczekiwaniu na premierę gry, warto obejrzeć poniższy trailer z Section 8, który w doskonały sposób przedstawia najważniejsze zalety tego tytułu, a więc przede wszystkim piękną oprawę wizualną i szybką akcję. Gra ma oferować zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb multiplayer, dzięki czemu rozgrywka szybko się nie znudzi. Koniecznie zobacz Section 8 trailer już teraz.


­

Podobne

 • Section 8 (v.1.1) - patch

  Patch do Section 8 – rzecz niezbędna w świecie przyszłości.

 • Section 8 - kody

  W Section 8 kody działają zarówno w wersji PC, jak i na konsolach. Użytkownicy pecetów mogą dodatkowo skorzystać z licznych trainerów dostępnych w sieci (tradycyjnie zapewniających graczowi szybki dostęp do kodów za pomoca numpada, w tym godmode, nieskończona amunicja, czy gotówka).

 • Section 8 - gameplay

  Film Section 8 gameplay przedstawia krok po kroku gameplay w nowej pierwszoosobowej strzelance taktycznej. Trafiamy tu w sam środek starcia, na pełne czarnego dymu pole walki, gdzie przemierzamy kolejne rejony, niekiedy strzelając do wrogów (nie tak często jednak, jak spodziewalibyśmy się po strzelance).

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Section 8