Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Second Life - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Linden Research
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 22 luty 2010, 11:02
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 8

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Second Life - trailer

­Trailer Second Life to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zwiastunem gry mmorpg. Prowadzisz tu wirtualne życie i możesz dokonywać wielu czynności – dokładniejszy opis tego tytułu znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Trailer Second Life pozwoli Ci na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tego tytułu oraz ukaże niektóre jego możliwości, jak na przykład nurkowanie czy pływanie pod żaglami. Gra jest niestety płatna i musisz uiszczać comiesięczny abonament, jeżeli chciałbyś bawić się w wirtualny żywot. Obejrzyj również posiadany przez nas gameplay gry, aby zobaczyć, czy warto inwestować w ten tytuł pieniądze.

Podobne

 • Half-Life 2: Episode Two - trailer

  Trailer Half-Life 2: Episode 2 to trwający niecałą minutę zwiastun drugiego rozszerzenia do świetnej gry akcji.

 • Half-Life 2: Episode One - trailer

  Trailer Half-Life 2: Episode 1 to trwający niecałe dwie minuty zwiastun rozszerzenie do gry akcji wszechczasów.

 • Half-Life 2: Episode Three - trailer

  Trailer Half-Life 2: Episode Three to trwający ponad minutę materiał wideo, na którym masz okazję zobaczyć zwiastun długo wyczekiwanej kontynuacji shootera wszechczasów.

 • Half-Life 2 - trailer

  Trailer Half-Life 2 to trwający ponad dwie minuty filmik, który ukaże Ci przedsmak najlepszej gry akcji wszechczasów! Ujrzysz tu między innymi: świat opanowany przez obcą rasę, dynamiczną walkę, sterowanie pojazdem oraz inne aspekty zabawy.

 • Half-Life: Opposing Force - gameplay

  Gameplay Half-Life: Opposing Force to trwający ponad dziewięć minut filmik, który ukazuje Ci to rozszerzenie do Half-Life w akcji. Zobaczysz tu sam początek gry – od treningu oddziału komandosów po napotkanie obcych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Second Life - trailer