Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RuneScape - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Jagex Ltd
Licencja: Licencja
Data dodania: 10 grudzień 2009, 08:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - RuneScape - trailer

­Trailer Runescape to materiał video stworzony na potrzeby reklamowe tej gry. Ma on za zadanie przybliżyć Ci realia Runescape oraz ukazać oprawę audiowizualną tej produkcji. Jeżeli zainteresuje Cię poniższy trailer Runescape, sprawdź także gameplay z gry, który mamy na swych stronach. Dodatkowo, możesz poczytać o tej przeglądarkowej grze fantasy – zamieściliśmy jej obszerny opis. Z pewnością poniższy filmik zainteresuje każdego miłośnika fantasy. Co ważne, możesz grać w Runescape za darmo – wystarczy Ci do tego tylko przeglądarka. Oczywiście istnieje także możliwość nabycia konta Premium, jednak nie jest to niezbędne, by dobrze bawić się przy tym tytule.

Podobne

 • RuneScape - gameplay

  Gameplay Runescape to filmik ukazujący Ci tą darmową grę w akcji.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: RuneScape - trailer