Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Rogue Warrior

Kategoria: Trailery
Producent: Zombie Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 15 październik 2009, 19:56
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Trailer do Rogue Warrior

Oficjalny trailer Rogue Warrior przedstawia Ci kinowe ujęcie jednej z akcji podczas gry, której większy opis znajdziesz na osobnej stronie. Tak świetna oprawa graficzna powstała dzięki użyciu popularnego silnika Unreal Engine 3. Choć ten trailer do gry pokazuje wersję niejako filmową, to jednak tego typu akcje będziesz przeprowadzał podczas zabawy, a oprócz tego, że sam będziesz strzelał, czeka Cię wydawanie rozkazów reszcie członków grupy.

Gra ukaże się w listopadzie 2009 roku i będzi przeznaczona zarówno na PC, jak tez i na konsole XboX 360 oraz PS3. Przewidziano tryby kooperacji w kampanii oraz tryb multiplayer dla wzajemnej walki w sieci.­

Podobne

 • Sniper: Ghost Warrior - trailer

  Trailer Sniper: Ghost Warrior to trwający niemal dwie i pół minuty materiał wideo, który ukaże Ci najnowszą produkcję City Interactive. Będziesz mieć okazję dzięki niemu na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tej produkcji oraz zobaczenie sterowanego podczas zabawy bohatera w akcj

 • Sniper: Ghost Warrior 2 gameplay

  Jesteś ciekawy, jak wygląda gameplay w najnowszym dziele City Interactive pt. Sniper: Ghost Warrior 2? Kliknij i sprawdź sam

 • Kody do Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Urban Operations

  Kody Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear Urban Operations przeznaczone są dla wszystkich tych graczy, którzy mają problemy z ukończeniem misji lub gry.

 • Kody do Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn

  Kody do Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear Black Thorn stanowią nieoceniony skarb dla każdego gracza, który ma problem z ukończeniem którejś z misji lub nawet całej gry.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Rogue Warrior