Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Risen 2 Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Pirahna Bytes
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 15 kwiecień 2011, 10:00
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Risen 2 Trailer

Trailer nie ukazuje nam co prawda gameplay tej produkcji, nie mniej jednak trudno odmówić mu klimatu. Zauważymy tam przede wszystkim ciekawe kreacje postaci i prawdziwie inspirujące lokacje.

Ciężko na jego podstawie wysuwać jakiekolwiek oczekiwania względem Risen, wiadomo tak naprawdę jedynie, że będzie to rezygnacja ze stylu typowo fantasy, na rzecz tego pirackiego.

­

Podobne

 • Risen - VIDEORECENZJA

  Risen to gra rpg która powstała w oparciu o rozgrywkę z Diablo. Obejrzyj video z gry Risen i przekonaj się jak to jest wcielić się w rolę Bezimiennego.

 • Trailer do Risen

  Najnowszy zwiastun gry Risen.

 • Risen - gameplay

  Gameplay Risen ukaże Ci, jak wygląda w praktcye ta gra!

 • Risen - Patch 1.10 PL

  Łatka do gry Risen, która poprawia grywalność i kika błędów napotkanych w rozgrywce. Jest to patch, który mozna zainstalować jedynie w grze zainstalowanej z oryginalnych płyt DVD.

 • Risen - patch 1.01

  Patch do Risen


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Risen 2 Trailer