Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resident Evil Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Capcom
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13 lipiec 2009, 14:25
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 6

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Resident Evil Trailer

­Przedstawiamy oficjalny trailer Resident Evil 5. To wspaniała, klimatyczna gra akcji, będąca godną kontynuatorką całej serii. Jej akcja przenosi nas w rok 2008 do Afryki, gdzie wybucha tajemniczy wirus, zmieniający ludzi w krwiożercze bestie.

Poniższy filmik zaprezentuje Ci gameplay Resident Evil 5 i pozwoli poczuć klimat tej przygody. Wersje demo ukazały się na PS3 i XboX 360, w roku 2009 ma wyjść zarówno demo, jak też i pełna wersja zabawy przeznaczona na PC.Dlatego tez posiadacze komputerów muszą uzbroić się w cierpliwość, a dzięki temu filmikowi, będą mniej więcej wiedzieć, co ich czeka. Mniej więcej, ponieważ gra potrafi zaskoczyć nawet po kilku godzinach rozgrywki.

­

­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Resident Evil Trailer