Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Steel 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 styczeń 2010, 13:46
Rozmiar:
System operacyjny: Nintendo Wii
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Red Steel 2 - trailer

­Trailer Red Steel 2 to trwający niecałe dwie minuty zwiastun filmowy gry będącej kontynuacją hitu z 2006 roku. Ten trailer Red Steel 2 ukaże Ci dziwny świat gry, w którym sterujesz bohaterem władającym perfekcyjnie kataną, a dzięki Wii Motion Plus możesz naprawdę uderzać tak, jak tylko masz na to ochotę. Zobaczysz na filmiku przykład takiego działania. Jak prezentuje się Red Steel 2 w praktyce, ukazuje to inny filmik, również dostępny na stronach naszego portalu. Obejrzyj go koniecznie, jeśli zastanawiasz się na zakupem tego tytułu.

Podobne

 • Red Steel 2 - kody

  Aby wprowadzić do Red Steel 2 kody, wybierz w głównym menu Extras oraz Recorder – powinno wyświetlić się nowe okne Przykładowe.

 • Red Steel 2 - gameplay

  Gameplay Red Steel 2 to trwający niemal jedenaście minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w tej najnowszej grze na Wii.

 • Red Dead Redemption - trailer

  download free Red Dead Redemption trailer po polsku za darmo pobierz

 • Operation Flashpoint: Red River - trailer

  Trailer gry Operation Flashpoint: Red River to zwiastun trzeciej części popularnej serii taktycznych gier akcji. Mamy tu okazję przenieść się do Tadżykistanu w roku 2013

 • Red Faction: Armageddon - trailer

  Trailer Red Faction: Armageddon to trwający niecałe półtorej minuty zwiastun czwartej części cyklu. Mamy tu okazję zobaczyć podziemne miasta, zbudowane przez kolonistów z Ziemi, a także naszego bohatera, którego krokami kierujemy w walce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Red Steel 2 - trailer