Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Orchestra: Heroes of Stalingrad - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Tripwire
Licencja: Licencja
Data dodania: 20 wrzesień 2010, 13:36
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Red Orchestra: Heroes of Stalingrad - trailer

Trailer gry Red Orchestra: Heroes of Stalingrad to trwający nieco ponad półtorej minuty materiał wideo, będący dobrym wprowadzeniem do rozgrywki. Mamy dzięki neimu okazję przyjrzeć się oprawie audiowizualnej produkcji oraz poczuć klimat najkrwawszej bitwy w historii II Wojny Światowej. Niestety, gra sama w sobie nie została pokazana, jeśli więc kogoś ciekawi sam gameplay, musi poczekać na kolejny filmik – z pewnością znajdzie się on na naszym portalu. A póki co zapraszamy na sąsiednią stronę, gdzie znajduje się szerszy opis tej produkcji oraz przykładowe grafiki z gry.

Podobne

 • Heroes of Telara - trailer

  Na razie głównych źródłem informacji o grze jest Heroes of Telara trailer, który w zarysie przedstawia świat gry i to czego można się po niej spodziewać, a więc dynamicznej rozgrywki z graczami z całego świata. Trailer do Heroes of Telara jest dostępny poniżej.

 • Heroes of Newerth - trailer

  Na razie twórcy zdecydowali się pokazać graczom tylko do Heroes of Newerth, który możecie obejrzeć poniżej. Heroes of Newerth trailer prezentuje najważniejsze zalety tej gry, a więc świetne połączenie świata fantasy i Warcraft’owskich klimatów, oraz piękne efekty audiowizualne. Jeżę chcesz zobaczyć co może spotkać Cię w świecie Newerth to musisz obejrzeć filmik z gry.

 • Heroes of Might & Magic 6 - trailer

  Trailer Heroes of Might & Magic 6 to pierwszy materiał wideo, prezentujący długo oczekiwaną kontynuację serii. Mamy tu okazje zobaczyć klimatyczny wstęp do kampanii dla jednego gracza, jednakże sama rozgrywka nie została pokazana.

 • Red Steel 2 - trailer

  Trailer Red Steel 2 to trwający niecałe dwie minuty zwiastun filmowy gry będącej kontynuacją hitu z 2006 roku.

 • Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East - patch v.3.1

  Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East to drugi oficjalny dodatek do podstawowej wersji gry, którego polski podtytuł to „Dzikie Hordy”. Dodatek ten ukazał się w 2007 roku, a w naszym kraju został wydany rok później. Do jego uruchomienia na szczęście nie jest wymagane posiadanie Heroes of Might & Magic V.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad - trailer