Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction: Guerilla - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Volition Inc
Licencja: Licencja
Data dodania: 14 wrzesień 2009, 13:22
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Red Faction: Guerilla - trailer

Red Faction: Guerrilla to gra akcji z widokiem TPP stanowiąca trzecią część serii. Po raz kolejny graczom przyjdzie w niej dołączyć do ruchu oporu przeciw władzy. Tym razem gra jest tworzona na nowym silniku graficznym i prezentuje się bardzo dobrze. Oprócz wersji na konsole PS3, oraz Xbox 360, od września również posiadacze komputerów mają możliwość w nią zagrać.


By przekonać się jak wygląda gra w akcji warto obejrzeć trailer do Red Faction: Guerrilla, który możecie znaleźć poniżej. Red Faction: Guerrilla trailer pokazuje przede wszystkim dynamiczną i szybką rozgrywkę, a także doskonałą grafikę i efekty specjalne towarzyszące wystrzałom i wybuchom.

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hrl0FdQXbqY&hl=pl&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/hrl0FdQXbqY&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

Podobne

 • Kody do Red Faction: Guerilla

 • Red Faction: Armageddon - trailer

  Trailer Red Faction: Armageddon to trwający niecałe półtorej minuty zwiastun czwartej części cyklu. Mamy tu okazję zobaczyć podziemne miasta, zbudowane przez kolonistów z Ziemi, a także naszego bohatera, którego krokami kierujemy w walce.

 • Red Faction II - kody

  Kody Red Faction to dla każdego gracza nieoceniona pomoc. Dzięki nim, ukończenie głównej osi fabularnej gry nie powinno stanowić już problemu.

 • Red Faction: Guerrilla - patch

  Patch do Red Faction: Guerrilla to łatka, którą powinien mieć każdy posiadacz tego tytułu.

 • Red Faction: Armageddon - gameplay

  Gameplay Red Faction: Armageddon to długi, trwający ponad 4 i pół minuty materiał wideo, który ukazuje, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Mamy też okazję posłuchać, co ma na temat tego tytułu do powiedzenia jeden z jego współtwórców.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Red Faction: Guerilla - trailer