Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction: Armageddon - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Voilition Inc.
Licencja: Licencja
Data dodania: 05 październik 2010, 15:17
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Red Faction: Armageddon - trailer

­Trailer Red Faction: Armageddon to trwający niecałe półtorej minuty zwiastun czwartej części cyklu. Mamy tu okazję zobaczyć podziemne miasta, zbudowane przez kolonistów z Ziemi, a także naszego bohatera, którego krokami kierujemy w walce z bezlitosnymi, przebudzonymi z wielowiekowego snu Marsjanami. Chociaż trailer nie pokazuje samej rozgrywki, daje doskonałe pojęcie o jakości oprawy audiowizualnej tej produkcji. Niestety, na premierę przyjdzie czekać aż do przyszłego roku, a jej dokładna data nie została jeszcze podana. Polecamy także gameplay Red Faction: Armageddon – znajduje się on na sąsiedniej stronie naszego portalu.

Podobne

 • Red Faction: Armageddon - gameplay

  Gameplay Red Faction: Armageddon to długi, trwający ponad 4 i pół minuty materiał wideo, który ukazuje, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Mamy też okazję posłuchać, co ma na temat tego tytułu do powiedzenia jeden z jego współtwórców.

 • Red Faction II - kody

  Kody Red Faction to dla każdego gracza nieoceniona pomoc. Dzięki nim, ukończenie głównej osi fabularnej gry nie powinno stanowić już problemu.

 • Red Faction: Guerrilla - patch

  Patch do Red Faction: Guerrilla to łatka, którą powinien mieć każdy posiadacz tego tytułu.

 • Red Faction: Guerilla - trailer

  Trailer do gry Red Faction: Guerilla.

 • Red Faction II Patch - v1.01

  Patch do Red Faction II usprawnia grę dzięki czemu nie będzie się ona zawieszać ani zacinać. Umożliwia grę przy różnych rozdzielczościach a także likwiduje kilka błędów związanych z kompatybilnością różnych wersji językowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Red Faction: Armageddon - trailer