Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rage - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: id Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 grudzień 2009, 08:14
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Rage - trailer

Trailer gry Rage to trwający ponad minutę filmik, który jest zarazem wstępem do poznania świata tej gry (która mieć będzie premierę w 2010 roku). Obejrzyj go, aby zapoznać się ze światem przyszłości, kiedy to cywilizacja upadła, zaś Ziemia zmieniła swoje oblicze. Trailer Rage ukazuje Ci możliwości graficzne zastosowanego w zabawie silnika oraz ukazuje fragmenty gry, gdzie prócz strzelania równie ważne jest sterowanie samochodem. Będziesz miał też okazję zobaczyć tutaj przeciwników, których eliminujemy w czasie zabawy. Rage zapowiada się na dość ciekawy tytuł, który doskonale wpasuje się w klimat stworzony przez Bordelands. Jeśli lubisz tego typu gry, nie przegap premiery Rage w przyszłym roku!

Podobne

 • Rage - gameplay

  Gameplay Rage to pierwszy filmik z nowej gry id Software.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Rage - trailer