Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do R.U.S.E.

Kategoria: Trailery
Producent: Eugene System
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 02 wrzesień 2009, 13:17
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Trailer do R.U.S.E.

­

R.U.S.E. to gra strategiczna tworzona przez Eugen Systems na komputery osobiste, a także konsole PS3, oraz Xbox 360. Gra ma przenieść graczy na fronty II wojny światowej, gdzie oprócz zmasowanych ataków, kluczowe rolę ma odgrywać taktyka i wywiad. R.U.S.E. ma pozwolić graczom na różne akcje dywersyfikacyjne związane z działaniami wojennymi, a także użycie wywiadu. Zapowiada się jedna z najbardziej realistycznych gier tego typu w historii. W oczekiwaniu na premierę gry, warto obejrzeć trailer z R.U.S.E., który niestety nie prezentuje obrazków z gry ani gameplay, ale za to oficjalnie zapowiada wydanie tego tytułu i pokazuje na czym ma gra polegać. R.U.S.E trailer możecie obejrzeć poniżej. 

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do R.U.S.E.