Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quake Live Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: id Software
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 13 lipiec 2009, 15:33
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 6

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Quake Live Trailer

Quake Live to zbliżający się wielkimi krokami, darmowy shooter stworzony na podstawie bestsellerowej serii gier o wspólnym tytule Quake. Gra będzie w pełni darmowa, zaś gracz otrzymują kilkanaście map i parę trybów zabawy – zarówno singlowej, jak też i zespołowej. Nim jednak będziemy mogli uczestniczyć w krwawych walkach, możemy przygotować się do nich, oglądając oficjalny trailer Quake Live.


Ten filmik pokazuje całą dynamikę gry, świetną oprawę audiowizualną, a także gameplay Quake Live. Z pewnością gra stanie się hitem, bowiem miłośników Quake we wszystkich odsłonach jest na świecie spora liczba. A i twórcy pierwszego Quake to to samo studio, które stworzyło tą markę. Tak więc przygotujmy się na bardzo gorący koniec lata, kiedy ruszą serwery gry!

­­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Quake Live Trailer