Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prototype Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Radical Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08 lipiec 2009, 14:00
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 8

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Prototype Trailer

­Prototype to niesamowita gra akcji, w której wcielasz się w Alexa Mercera – człowieka obdarzonego niezwykłymi mocami. Prototype game jest z pewnością jedną z najbardziej dynamicznych tytuów 2009 roku. Poza intrygująca osią fabularną daje graczom to, co ci lubią najbardziej – a więc pełną dowolność poczynań. Prócz tego zarówno misje główne, jak i poboczne są dość zróżnicowane, co jeszcze lepiej wpływa na atrakcyjność tego tytułu.


Niestety, wydawca nie udostępnił żadnych grywalnych materiałów do gry (jak demo czy trawl), więc jeśli chcesz zobaczyć ją przed zakupem, możesz jedynie obejrzeć filmiki zrobione przez fanów i umieszczene na serwisach typu You Tube lub też rzucić okiem na poniższy, oficjalny trailer Prototype.­

­

Podobne

 • Prototype kody

  Jeśli masz problemy z przejściem kampanii, poniższe kody do Prototype mogą Ci w tym pomóc.

 • Prototype - gameplay

  Gameplay Prototype ukazuje Ci grę w akcji.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Prototype Trailer