Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Project Offset - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Offset Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 08 marzec 2010, 11:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Project Offset - trailer

­Zapowiadający Project Offset trailer poza prezentacją kolejnych screenów zapowiadających grę przedstawia też fragmenty rzeczywistego gameplay’u – widzimy sceny walki wręcz i na odległość, w której uczestniczy główny bohater, zarówno w widoku FPP, jak i TPP. Ponadto Project Offset trailer rzuca światło na dopracowaną oprawę graficzną oraz na rozbudowany system walki, w tym także blokad i uników. W tle słyszymy pasującą do klimatu fantasy nieco patetyczną, ale subtelną muzykę. Poza ludźmi pojawiają się też ciężko poruszające się po ziemi lub smukle unoszące się w powietrzu potwory.

Podobne

 • Project Offset - gameplay

  Film Project Offset gameplay przedstawia zarówno czekające nas walki, jak i niezwykłe potwory, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w świecie fantasy mającej się niedługo ukazać strzelanki online.

 • Project Powder Trailer

  Oto oficjalny traielr sieciowej gry sportowej Project Powder! W grze tej uczestniczysz on-line w przeróżnych konkurencjach snowboardowych.

 • Thief: The Dark Project kody

  Thief: The Dark Project to pierwsza część kultowej gry akcji ze stajni Eidos, która dała podwaliny pod takie współczesne skradanki jak Splinter Cell, czy choćby Hitman.

 • Kody do Duke Nukem: Manhattan Project

  Wypróbuj kody w grze Duke Nukem: Manhattan Project i przekonaj się co dzięki nim uzyskasz.

 • Super Mario 64 - emulator

  Jeśli chcesz grac w swoje ulubiony gry na komputerze, a które są dostępne jedynie na konsoli Nintendo 64 to pobierz Project 64.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Project Offset - trailer