Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pro Evolution Soccer 2010 Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Konami
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06 lipiec 2009, 14:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 11

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Pro Evolution Soccer 2010 Trailer

­Pro Evolution Soccer to jedna z najdłużej wydawanych serii gier przez Konami, która w przeszłości znana była graczom pod nazwą ISS Pro Evolution. W przeszłości gra ta zadedykowana była jedynie dla posiadaczy konsol, ale już od kilka lat można w nią również zagrać na komputerze. Najnowsza wersja Pro Evolution Soccer 2010 na PC ma się ukazać w październiku 2009 roku.


­Trailer z Pro Evolution Soccer 2010 został oficjalnie zaprezentowany podczas światowej sławy targów branży rozrywki elektronicznej E3. Od razu widać w nim, że tym razem promocją gry zajmie się piłkarz FC Barcelona Lionel Messi. PES 2010 trailer pokazuje między innymi co ma ulec zmianie w najnowszej części gry, dlatego też warto go obejrzeć i przekonać się na własnej skórze jak wygląda najnowsza część Pro Evolution Soccer.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Pro Evolution Soccer 2010 Trailer