Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prison Break: The Conspiracy - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Zootfly
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 marzec 2010, 10:58
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Prison Break: The Conspiracy - trailer

­Trailer Prison Break: The Conspiracy to krótki, trwający nieco ponad minutę filmik, który reklamuje grę opartą na popularnym serialu telewizyjnym. Masz okazję zobaczyć tu jak prezentuje się oprawa audiowizualna tej produkcji oraz zobaczyć niektóre z możliwości sterowania naszym bohaterem. Trailer pokazuje jak gra Skazany na Śmierć prowadzi Cię przez twarde życie w więzieniu, gdzie sterujemy Tomem Paxtonem. Niestety, nie ma wersji demo tego tytułu, a póki co nie ukazał się on po polsku. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się na jego temat więcej, zobacz na sąsiednią stronę naszego portalu, gdzie znajduje się szerszy opis tej produkcji. Mamy także filmik przedstawiający rozgrywkę w praktyce – nie przegap go!
<-center>

Podobne

 • Prison Break: The Conspiracy - gameplay

  Gameplay Prison Break: The Conspiracy to trwający pięć minut materiał wideo, który prezentuje Ci rozgrywkę w tym tytule.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Prison Break: The Conspiracy - trailer