Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power Soccer - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Power Challenge
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 marzec 2010, 15:04
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Power Soccer - trailer

Trailer Power Soccer to krótki, trwający zaledwie 44 sekundy filmik, który reklamuje tą darmową grę piłkarską. Masz tu okazję zobaczyć jedną z akcji, jakie przydarzają się w czasie gry, a mianowicie rzut wolny zakończony golem. Ten trailer Power Soccer pozwoli Ci na ocenienie poziomu grafiki gry oraz zobaczenie, jak wyglądają powtórki akcji. Jeśli po obejrzeniu tego filmiku zainteresujesz się grą Power Soccer, znajdziesz na naszych stronach również drugi filmik ukazujący tą produkcję oraz szerszy jej opis. Co jednak najważniejsze to fakt, że tytuł ten jest całkowicie darmowy i możesz zagrać w niego w każdej chwili.

Podobne

 • Power Soccer - gameplay

  Gameplay Power Soccer to trwający niemal osiem minut filmik, który pozwoli Ci na zapoznanie się z każdym aspektem tej gry.

 • Pro Evolution Soccer 2010 Trailer

  Trailer z Pro Evolution Soccer 2010 został oficjalnie zaprezentowany podczas światowej sławy targów branży rozrywki elektronicznej E3.

 • Pro evolution Soccer 2011 - trailer

  Trailer Pro Evolution Soccer 2011 to filmik prezentujący najnowszą odsłonę popularnej serii. Możemy na nim zobaczyć, jak prezentuje się tytuł pod kątem grafiki, a także obejrzeć nowe animacje ustawiania taktyki i prezentacji namiarów uderzenia.

 • Pro Evolution Soccer 2010

  Najnowszy patch Pro Evolution Soccer to łatka niezbędna dla wszystkich posiadaczy tej świetnej gry. Dlaczego?

 • Pro Evollution Soccer 2011 - patch

  Pro Evolution Soccer to tytuł, jaki nie wymaga przedstawienia. Jak i w przypadku wielu innych produkcji, także i tutaj okazało się, że w wydaniu gry nie uniknięto kilku drobnych błędów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Power Soccer - trailer