Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Postal III Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Running With Scissors
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13 lipiec 2009, 10:02
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Postal III Trailer

­

­Postal 3 to kontynuacja jednej z najbardziej brutalnych gier w historii, która na całym świecie budziła ogromne kontrowersje. Oczywiście gra w Postal 3 dozwolona jest tylko dla pełnoletnich graczy ze względu na wspomnianą brutalność. Planowane jest wydanie Postal 3 na PC i XBOX 360. Wersja na PS3 ukarze się prawdopodobnie po premierze gry na wspomniane wcześniej platformy, która zapowiedziana jest na wrzesień 2009 roku.


W oczekiwaniu na premierę gry warto obejrzeć trailer z Postal 3, który pokazuje co będzie należało do zadań gracza. Postal 3 trailer pokazuje w pełni brutalność tej gry i jeśli chcesz zobaczyć jak działa broń składającą się z piły mechanicznej i borsuka to musisz go obejrzeć.

Podobne

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Postal - kody

  Jak na stare dobre gry przystało, istnieją kody do Postal, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując hasło Postal cheats).

 • Postal 2: Apocalypse Weekend - patch

  Ściągnij już teraz patch do Postal 2: Apocalypse Weekend, dodatku do strzelanki FPS Postal 2.

 • Postal - gameplay

  W filmie przedstawiającym gameplay z Postal 1 widzimy trójwymiarową strzelankę w rzucie izometrycznym.

 • Postal 2 - patch

  Ściągnij najnowszy patch do Postal 2, by móc cieszyć się bezproblemową rozgrywką, również pod Windows Vista i Windows 7!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Postal III Trailer