Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Portal - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Valve Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 marzec 2010, 14:55
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Portal - trailer

Trailer gry Portal to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zarazem reklamą gry, jak też i ukazuje Ci zasady zabawy. Masz tu naprzemiennie filmik z gry oraz instrukcję używania portali. Ten trailer Portal pozwoli Ci również na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tej produkcji. Na naszych stronach znajdziesz również filmik z rozgrywki, ukazujący Ci grę w działaniu. Niestety, nie istnieje wersja demonstracyjna tego tytułu, dzięki której mógłbyś przetestować go przed ewentualnym zakupem. Jeśli jednak lubisz oryginalne gry, to z pewnością powinieneś zainteresować się tą pozycją.

Podobne

 • Portal 2 - trailer

  Trailer Portal 2 to trwający niecałe półtorej minuty filmik ukazujący, jak prezentować się będzie rozgrywka kontynuacji hitu sprzed paru lat.

 • Portal - gameplay

  Gameplay Portal to trwajacy niecała minutę materiał wideo, pokazujący Ci jak prezentuje się rozgrywka w praktyce.

 • Portal - kody

  Kody do gry Portal to świetne pomoce dla każdego, kto chce ułatwić sobie życie podczas tej niezwykłej rozgrywki.

 • Panfu - gameplay

  Gameplay Panfu to materiał wideo, dzięki któremu możesz zobaczyć, jakie możliwości oferuje ten portal edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Portal - trailer