Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Portal 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Valve
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 15 marzec 2010, 10:08
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Portal 2 - trailer

­Trailer Portal 2 to trwający niecałe półtorej minuty filmik ukazujący, jak prezentować się będzie rozgrywka kontynuacji hitu sprzed paru lat. Mamy tu ponowne do przemierzenia kompleks laboratoriów, a w czasie wędrówki możemy wytwarzać przejścia, mogące nas przenosić z punktu do punktu. Trailer Portal 2 pozwala Ci zobaczyć oprawę wizualną tej produkcji, jednak należy zaznaczyć, ze nie jest to ostateczna wersja rozgrywki i efekt finalny może prezentować się o wiele lepiej. Jeśli zainteresował Cię ten filmik, znajdziesz na naszych stronach także szerszy opis tej produkcji. Zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej na temat Portal 2.
Aliens vs Predator

Podobne

 • Portal - trailer

  Trailer gry Portal to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zarazem reklamą gry, jak też i ukazuje Ci zasady zabawy.

 • Portal - gameplay

  Gameplay Portal to trwajacy niecała minutę materiał wideo, pokazujący Ci jak prezentuje się rozgrywka w praktyce.

 • Portal - kody

  Kody do gry Portal to świetne pomoce dla każdego, kto chce ułatwić sobie życie podczas tej niezwykłej rozgrywki.

 • Panfu - gameplay

  Gameplay Panfu to materiał wideo, dzięki któremu możesz zobaczyć, jakie możliwości oferuje ten portal edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Portal 2 - trailer