Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Planet 51 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Pyro Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 03 listopad 2009, 00:39
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Planet 51 - trailer

­Trailer Planet 51 ukazuje Ci gameplay produkcji, która światło dzienne ujrzy najprawdopodobniej w przyszłym roku. Trafiasz tu ziemskim astronautą na obcą planetę – tytułową Planet 51. Jak się okazuje, jest ona zamieszkana. Co więcej – zamieszkana przez zielone ludki, które panicznie boją się obcych. Dlatego też Chuck musi salwować się ucieczką, problemem jest jednak to, ze jego statek zostaje rozebrany na części.

Chuck z pomocą miejscowego przyjaciela musi odnaleźć elementy rakiety i odlecieć na Ziemię. Wiąże się to z licznymi misjami, w których będziemy głównie uciekać przed obławą.

Fragmenty gry pokazuje Ci właśnie poniższy trailer Planet 51.

­­

­

Podobne

 • BlackSite: Area 51 - trailer

  Trailer BlackSite to trwający ponad minutę filmowy zwiastun dynamicznej gry akcji, w której Twoim celem jest eliminacja obcych, jacy grasują w tytułowej Strefie 51.

 • Planet MiniGolf - trailer

  Trailer Planet MiniGolf to trwający nieco ponad półtorej minuty materiał wideo, będący filmowa zapowiedzą nadchodzącej produkcji na Playstation 3.

 • Lost Planet: Colonies

  Lost Planet: Colonies + jeszcze więcej śniegu i Akridów…

 • Lost Planet: Extreme Condition - Gameplay

  Gameplay Lost Planet: Extreme Condition ukaże Ci walki o przetrwanie wśród śniegów i lodów.

 • Heavy Duty - Trailer

  Trailer Heavy Duty ukazuje Ci gameplay nadchodzącej produkcji, która ma wszelkie zadatki na hit. Sterujemy tu robotami bojowymi, którymi atakujemy siły zgromadzone na jednej z planet przez żądnego władzy dyktatora.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Planet 51 - trailer