Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Perfect Dark - triler

Kategoria: Trailery
Producent: Rare
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 styczeń 2010, 14:33
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Perfect Dark - triler

­Trailer Perfect Dark to pierwszy materiał wideo z gry. Choć trwa on zaledwie jedną minutę, to dla wszystkich oczekujących na tą pozycję i tak będzie łakomym kąskiem. Jeśli jesteś taką osobą, obejrzyj trailer Perfect Dark, by dowiedzieć się, co czeka Cię podczas rozgrywki. To tytuł będący konwersją gry z Nintendo 64, jest przygotowany wyłącznie pod Xbox 360. Ukaże się on w lutym tego roku. Filmik pokaże Ci poranek agentki Dark, którą sterujesz podczas zabawy oraz ukaże ją w akcji. Trzeba przyznać, że podczas zabawy dzieje się mnóstwo rzeczy. Co dokładnie – to zobaczysz na osobnym materiale wideo, jaki znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu.

Podobne

 • Perfect Dark - gameplay

  Gameplay Perfect Dark to trwający dziesięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci, jak wyglądał ten tytuł na Nintendo 64.

 • Alone in The Dark Kody

  Alone In the Dark to świetna, klimatyczna przygoda, która nie starzeje się z upływem lat.

 • Alone in the Dark 2 - kody

  Alone in the Dark 2 to świetny, klimatyczny survival horror, który nie starzeje się mimo upływu lat.

 • Drakensang: The Dark Eye - patch

  Pobierz najnowszy patch do Drakensang: The Dark Eye za darmo i uaktualnij ją w ten sposób do najnowszej wersji. Jeśli chcesz by Twoje przygody w wirtualnym świecie Aventurii były owocne to darmowy Drakensang: The Dark patch jest właśnie dla Ciebie.

 • Dark Void - patch

  Patch Dark Void to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza gry, który posiada kartę graficzna marki GeForce. Ten patch Dark Void przeznaczony jest wszystkich graczy, którzy mają pudełkową wersję gry. Jeśli jesteś jednym z nich, pobierz i zainstaluj patch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Perfect Dark - triler