Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Requiem - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Frictional Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 marzec 2010, 12:09
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Penumbra: Requiem - trailer

­Zobacz prezentujący Penumbra: Requiem trailer. Najnowsza, trzecia część przygód Philippa zabiera nas z powrotem do mrocznych korytarzy w podziemiach stacji badawczej na Grenlandii. Jak pokazuje Penumbra: Requiem trailer, w ostatniej części zachowany został specyficzny system fizyki zaimplementowany w całej serii. Czeka na nas wiele zagadek, które będziemy musieli rozwiązać, by zmierzyć się z największą tajemnicą opuszczonej stacji...

Podobne

 • Penumbra: Requiem - patch

  Pobierz aktualizujacy Penumbra: Requiem patch 1.01. Poprawiający bugi z pierwszej wersji gry Penumbra: Requiem patch poprawia działanie leveli 03, 06 oraz 09, dodaje nowe rozwiązania zagadek, a przede wszystkim wprowadza cały szereg usprawnień związanych z problemami zgłaszanymi przez graczy na forach producenta.

 • Penumbra: Requiem - gameplay

  Zobacz film Penumbra: Requiem gameplay. Widzimy tu mroczny, pełen niepokoju klimat trzeciej części serii Penumbra. Tak jak w poprzednich częściach, przemierzamy tu z latarką ciemne podziemne korytarze w poszukiwaniu rozwiązań dręczących bohatera zagadek.

 • Penumbra: Overture - trailer

  Trailer Penumbra: Overture to krótki, trwający niecałą minutę zwiastun wideo tej produkcji, który pozwoli Ci zapoznać się z jej oprawą audiowizualną oraz wprowadzi w mroczny, pełen niepewności klimat.

 • Penumbra: Black Plague - trailer

  Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay.

 • Penumbra: Black Plague - patch

  Patch Penumbra: Black Plague to łatka niezbędna dla każdego posiadacza gry. Możesz ściągnąc ją za darmo z naszych stron, ale uwaga – patch Penumbra: Black Plague przeznaczony jest dla tych ludzi, którzy mają płytę z grą (czyli nie kupili jej w formie elektronicznej).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Penumbra: Requiem - trailer