Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Overture - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Frictional Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 luty 2010, 13:28
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Penumbra: Overture - trailer

­Trailer Penumbra: Overture to krótki, trwający niecałą minutę zwiastun wideo tej produkcji, który pozwoli Ci zapoznać się z jej oprawą audiowizualną oraz wprowadzi w mroczny, pełen niepewności klimat. Trailer Penumbra: Overture z pewnością zaciekawi każdego miłośnika niebanalnych produkcji. Jak zobaczysz na filmiku, jest to naprawdę oryginalny twór. Jeśli nie znasz jej jeszcze Penumbry, mamy na naszych stronach wersję demo tej gry, będącej początkiem świetnej, cieszącej się uznaniem graczy i krytyków trylogii! Możesz ściągnąć je również całkowicie za darmo z naszych stron!

Podobne

 • Penumbra: Overture - gameplay

  Gameplay Penumbra: Overture to długi, trwający ponad osiem minut materiał wideo, który pozwoli Ci na zapoznanie się z tą świetną, mroczną gra przygodową.

 • Penumbra: Overture - patch 1.03

  Patch Penumbra: Overture to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza gry. Wprowadza ona aktualizacje do zabawy oraz powoduje zwiększenie optymalizacji silnik Agry, przez co rozgrywka staje się jeszcze bardziej ciekawsza.

 • Penumbra: Requiem - trailer

  Zobacz prezentujący Penumbra: Requiem trailer. Najnowsza, trzecia część przygód Philippa zabiera nas z powrotem do mrocznych korytarzy w podziemiach stacji badawczej na Grenlandii.

 • Penumbra: Black Plague - trailer

  Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay.

 • Penumbra: Requiem - gameplay

  Zobacz film Penumbra: Requiem gameplay. Widzimy tu mroczny, pełen niepokoju klimat trzeciej części serii Penumbra. Tak jak w poprzednich częściach, przemierzamy tu z latarką ciemne podziemne korytarze w poszukiwaniu rozwiązań dręczących bohatera zagadek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Penumbra: Overture - trailer