Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Black Plague - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Frictional Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 luty 2010, 13:45
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Penumbra: Black Plague - trailer

­Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay. Jeśli spodoba Ci się ten trailer Penumbra: Black Plague, obejrzyj także filmik z gry dostępny na naszych stronach. Dodatkowo mamy wersję demo Black Plague, która możesz ściagnąc za darmo z naszych stron. Jeśli więc chcesz poznać ten tytułe, możesz pobraćją w każdej chwili za darmo i zobaczyć, jak Ci się spodoba w akcji.

Podobne

 • Penumbra: Black Plague - patch

  Patch Penumbra: Black Plague to łatka niezbędna dla każdego posiadacza gry. Możesz ściągnąc ją za darmo z naszych stron, ale uwaga – patch Penumbra: Black Plague przeznaczony jest dla tych ludzi, którzy mają płytę z grą (czyli nie kupili jej w formie elektronicznej).

 • Penumbra: Black Plague - gameplay

  Gameplay Penumbra: Black Plague ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Zobaczysz tu , jakie lokacje przemierzamy podczas gry, jakich akcji możemy dokonywac oraz jakie czekają nas zagadki do rozwikłania.

 • Penumbra: Black Plague - kody

  Kody Penumbra: Black Plague w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma żadnych fraz, których wpisanie dawałoby nieśmiertelność prowadzonej postaci czy też eliminowało zainfekowanych ludzi z bazy.

 • Penumbra: Requiem - trailer

  Zobacz prezentujący Penumbra: Requiem trailer. Najnowsza, trzecia część przygód Philippa zabiera nas z powrotem do mrocznych korytarzy w podziemiach stacji badawczej na Grenlandii.

 • Black - trailer

  Black trailer przedstawia nam dynamiczną strzelankę FPS, w której głównym celem jest pokonanie wszystkich przeciwników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Penumbra: Black Plague - trailer